Ceník

Ceny jsou uvedeny za hodinu (60 minut) a jsou konečné. Platíte po skončení konzultace, v hotovosti nebo převodem. Nejsem plátce DPH.

Váháte, jakou službu zvolit?

V případě, že potřebujete probrat komplexní záležitost, je možné, že nebude jedno setkání stačit. Pokud odstup našich setkání bude kratší než 3 týdny, nabízím zvýhodněnou cenu konzultace, protože když jsem s klientem již pracovala a pokračujeme v diskusi, není třeba získávat a třídit mnoho vstupních informací. Pro první i opakovaná setkání si prosím zajistěte termín.

Pokud máte pocit, že si potřebujete jen utřídit myšlenky, nebo nemáte konkrétní téma, jen Vám není v nějaké situaci pohodlně, ale současně není potřeba nějaké dlouhé rozebírání a terapeutické postupy, doporučuji si sjednat schůzku formou rozvojové procházky. Za chůze se situace dobře rozebere, zapojují se obě mozkové hemisféry a člověku se také lépe venku dýchá - a pohybu není nikdy dost.

Hledáte-li práci, případně byste se rádi dozvěděli něco o síti LinkedIn, potom je služba Konzultace životopisu a/nebo LI profilu to pravé pro Vás. Napište mi (nebo zavolejte), a dohodněte si termín schůzky. 

Jednorázová konzultace

Cena platí, když se domluvíme jen na nesouvisejících konzultacích s odstupem více jak 3 týdny.

V případě zájmu připravuji písemný výstup, fakturace dle časové náročnosti.

2 500 Kč

Konzultace pro dlouhodobou spolupráci

Ať již pro firemní, nebo osobní konzultace, pokud se dohodneme na dlouhodobé spolupráci, maximální odstup konzultací 3 týdny.

V případě zájmu připravuji písemný výstup, fakturace dle časové náročnosti.

1 800 Kč

Rozvojová procházka

Konzultace za chůze v příjemném prostředí, nejlépe v přírodě. Když si jen potřebujete srovnat myšlenky, probrat věc s někým nezávislým, vidět věci z jinéh úhlu.

Z těchto konzultací nepřipravuji žádnou písemnou zprávu.                                                

1 200 Kč

Konzultace životopisu a/nebo LinkedIn profilu

Online, offline - podle Vašeho gusta. Pošlete životopis, případně si jej přinesete na naše setkání, a vybrousíme jej k dokonalosti. 

Životopis si tvoříte Vy sami, dávám Vám doporučení, jak jej zpracovat. Pokud budete mít zájem, mohu pomoci i s přípravou motivačního dopisu.                    

1 800 Kč

Spolupráce na projektech

V případě spolupráce na projektech s ostatními konzultanty a dodavateli se ceny určují individuálně, zavisející na míře zapojení, potřebné odbornosti a časové náročnosti.

  individuálně