Proč?

01.04.2022

Několik měsíců ve mně zrálo rozhodnutí, které mému minulému já (a upřímně ani části toho současného...) nedává moc smysl.

Rozhodla jsem se ČÁST svých článků zde zpoplatnit, resp. přístup k nim, a to ročním paušálem. (Což je tedy přesně to, co nemám ráda, ale prostě to tak dopadlo.)

Proč jsem k tomu přikročila?

Zjistila jsem, že tu (a také na svém LI profilu) sdílím hodně, opravdu dost. Tedy dávám do toho hodně práce, energie, času. Baví mě to, samozřejmě. Ale je dobré za to dostávat nějakou protihodnotu.

Což se úplně neděje.

Dost lidí mi sice řeklo, že jim články pomohly, že se staly přínosem. A také z osobních rozhovorů vím, že to, co lidem říkám, je pro ně mnohdy velkou inspirací.

Ještě nejsem na takovém levelu, abych si dokázala říct o dobrovolné příspěvky tím, že sem dám číslo účtu. Vím, že na tom dost lidí jede, ale mám tam zásek - jako OSVČ si s tím daňově a fakturačně neumím poradit a mám obavy, co by z toho mohl vykouzlit Finanční úřad, kdybych tyto přímy měla. Nicméně zpět k věci.

Jak jsem řekla, jak z osobních hovorů a i ze zpětné vazby k článkům vyplynulo, že opravdu mohou pomáhat. A proto jsem se rozhodla inspirativní rady začít sdílet více, ale nešlo to, pořád mě něco jakoby (super slovo, co?) brzdilo. Vždycky, když jsem sedla ke psaní s myšlenkou na konkrétní postup, třeba - jak pracovat s energií, jak si ulevit, jak některou věc zkusit řešit, jsem se totálně zasekla. A psaní prostě nešlo. Musela jsem odložit na neurčito a z neurčito se pomalu ale jistě stávalo "nikdy".

Stalo se mi to opakovaně - a přitom ostatní články jsem psala hladce a bez problémů.

Pak se odnikud (hehe) vynořil nápad, že bych mohla udělat placenou sekci webu. A já v tu chvíli věděla, že je to to pravé. (Mimochodem, moc moc se těším, až za pár měsíců tento svůj nápad kompletně přehodnotím a vymyslím něco úplně jiného s tím, že tohle byla slepá ulička! 😀)

A články se už pomalu sypou. Mám radost.

Pro zájemce uvádím podmínky

  • pro vstup do klubové (členské) sekce potřebujete e-mail a heslo, které si sami zadáte
  • roční poplatek je 890 Kč, splatný 8. den po vytvoření účtu
  • máte týden na rozmyšlenou, jestli to stojí za to. Pokud po týdnu neuhradíte roční členství, potom se účet automaticky ruší.

Jestli máte otázky či nápady na konkrétní oblasti či témata, která Vás zajímají, pošlete mi je na e-mail petra@petrasimonova.cz, budu se těšit.