Pár slov o mně

Dělám to, co mě baví - otevírání možností. Miluji ten magický okamžik, kdy si uvědomíte, že řešení je ve Vašich rukou

Moje stavební kameny?

Jsem zkušený projektový manažer. Tykám si s procesy. Baví mě strategie a její napojení na běžnou operativu.

Efektivita je moje druhé jméno a chci, abyste byli efektivní i Vy, Vaše firma.

Klíčový je pro mě individuální a lidský přístup. Pracuji s celkem, neodděluji pracovní a nepracovní část problému, vše je propojené.

Ve své práci kombinuji analytický přístup s velmi silnou intuicí.

Jsem efektivní, systematická, metodická a praktická. Současně velmi dobře vnímám, co je pro Vás přínosem a čím si naoopak škodíte.

Nesnažím se Vás předělat. Společně hledáme cestu, aby se Vám dařilo lépe.

Jak konzultace probíhají?

Po dohodnutí termínu se sejdeme na určeném místě, případně si voláme (obvykle volám já Vám, ale záleží na domluvě). Pokud požadujete, můžeme uspořádat online setkání, avšak za mě to není preferovaná varianta.

Po prvních 10-15 minutách se domluvíme, jestli budeme v konzultaci pokračovat. Pokud si pokračovat nepřejete, v tuto chvíli schůzka končí a nic neplatíte. Současně pro Vás nepřipravuji žádný písemný výstup.

V případě, že schůzka pokračuje, pracujeme obvykle 1-2 hodiny. Čas se řídí Vašimi potřebami a naší vzájemnou domluvou. Částka za konzultaci vychází z ceníku a účtuje se po 15 minutách, minimálně 30 minut. Pokud si přejete písemný výstup, připravím jej pro Vás za cenu, kterou si dohodneme, ale pokud spolu jdeme na rozvojovou procházku, potom písemný výstup nepřipravuji.

Co přesně Vás čeká?

To záleží na tom, s čím na schůzku přicházíte. Pokud například potřebujete rozpohybovat podnikání, můžeme se společně podívat na to, jaké možnosti se dají v dané situaci nalézt a co Vám která varianta přinese. Podobný postup můžeme použít, když se v životě rozhodujete mezi dvěma (nebo více) možnostmi. Řešíte-li neuspokojivé vztahy například v rodině, potom bude užitečné podívat se na Vaše potřeby a očekávání v daném vztahu.

Pokud máte k průběhu konzultace jakékoliv otázky, prosím zavolejte mi, nebo napište e-mail. Jsem tu pro Vás. Kontakt naleznete zde.

Doporučuji si ještě přečíst Obchodní podmínky a Zásady spolupráce.

Přínos mé práce je pro mě důležitý, a mým cílem je Vaše spokojenost, v práci, v životě, a třeba i při odpočinku.

Jsem důsledná, což ne každému může být příjemné, ale je to potřeba. Jdu k jádru věci, nenechám se odvést od směru, který vím, že je zdravý a přínosný.

Doporučím Vám jen to, co vím, že bude fungovat. Pokud jste člověk, který si se systémy moc netyká, nečeká Vás u mě žádné vyplňování tabulek či reportů. Ale pokud Vám to při Vaší práci pomáhá, určitě najdeme cestu, díky které si nové poznatky z konzultací se mnou uvedete do Vaší denní praxe.

Více o mých službách naleznete na tomto odkazu.

Jdeme na to? Kontaktujte mne.

Kdy vzájemná spolupráce nebude přínosná?

Každý jsme jiný, máme jiné potřeby, požadavky, touhy, sny... A proto jsou situace, kdy pro Vás jako řešitel Vašich starostí bude lepší někdo jiný.

Kdy to je?

Když máte pocit, že víte, jak situaci řešit

Ale přesto si myslíte, že potřebujete od někoho potvrzení o Vašich domněnkách a směru. To Vám ale nemusím poskytnout. Pokud chcete jen potvrdit Váš dojem, pak pro Vás nemusím být ta pravá.

Když potřebujete někoho, kdo "to" za Vás udělá

Vím, kde jsou mé silné stránky, a vím, jak je moje energie nejlépe využitá. Pokud potřebujete někoho, kým byste rádi zaplácli chybějící zdroje, udělali krátký projekt a pak si jeli opět ve starém, nejsem člověk pro Vás. Stejně když chcete, abych za Vás něco vyřešila, zařídila, zajistila odstranění věcí a situací ze života. Tak to prostě nefunguje. Práce je společná. Je to i na Vás.

Když jsem pro Vás "poslední možnost a záchrana"

Už jste vyzkoušeli kdeco a kdekoho, a nic a nikdo Vám nepomohl. Je ale možné, že Vám nepomohl přesně tím způsobem, jakým Vy očekáváte a chcete. Vy ve skutečnosti nemusíte hledat ani tak pomoc, ale spíše rameno, na kterém si popláčete a žádnou změnu vlastně nechcete. Potom doporučuji, abyste se obrátili na někoho jiného, a na mě až potom, co zjistíte, že tahle metoda nikam nevedla a že jste ochotni pracovat na sobě.