Zásady spolupráce

  • Důvěrnost. Váš příběh nebudu dávat nikde "k lepšímu". Vaše myšlenky, nápady, radosti i starosti jsou u mě v bezpečí. O všech informacích zachovávám naprostou mlčenlivost. Obvykle nezmiňuji nikde ani firmy, a už vůbec ne jména klientů. Nikomu do toho nic není. :)
  • Otevřenost. Jednám s Vámi naprosto otevřeně, a totéž očekávám od Vás. Pokud z konzultace vynecháte klíčovou informaci, protože je Vám trapná, nepříjemná, anebo se prostě nechcete svěřovat, je možné, že mnou navržené řešení bude nevhodné a nebude odpovídat Vašim potřebám. A tudíž Vám samozřejmě nepomůže.
  • Potřeby. Respektuji Vaše potřeby a nenutím Vás kupovat balíčky konzultací, i když dlouhodobou spolupráci oceňuji. Jdete svým vlastním tempem. Chápu, že jedna konzultace pro Vás může být až až a že se vrátíte třeba za několik měsíců či let. Budu se na Vás těšit.
  • Spolupráce. Já jsem Vaším průvodcem. Nabízím Vám z široké palety možnosti řešení, a společně hledáme to, které Vám bude zapadat do života. Ale svůj díl práce musíte odvést i Vy. Jako při plavání - instruktor Vám poradí, ale je na Vás si plavání užít.
  • Podpora. Vím, že když jste se na mne obrátili, tak potřebujete poradit, nebo i moji pomoc. Dokonce můžete krátkodobě potřebovat i dost rozsáhlou podporu a takříkajíc přítele na telefonu. I to pro Vás po vzájemné dohodě mohu být.
  • Respekt. Respektuji Vaše potřeby a požadavky. Ať už preferujete spíše online setkávání, nebo telefon, vždy se Vám přizpůsobím tak, aby výsledek konzultace byl pro Vás přínosný. Nicméně pokud některý Váš aspekt brzdí účinnou spolupráci a dosažení výsledku, otevřeně Vám to řeknu, a na Vás bude, jak se k tomu postavíte. Tam je potřeba Vaše otevřenost a důvěra ve mě.
  • Lidská komunikace. Jsme lidé, a občas nás bolí břicho, nebo si ukopneme palec. To se obvykle naplánovat nedá. Ale protože se vzájemně respektujeme, neodříkáme si termín setkání deset minut před jeho plánovaným začátkem. Také si vzájemně odpovídáme na volání či zprávy a prostě lidsky komunikujeme.
  • Férovost ve fakturaci a v platbách. Platíte po skončení konzultace, hotově nebo převodem. Nekupujete žádné balíčky služeb. Máte po skončení jakékoliv konzultace a její platbě právo ihned ukončit spolupráci.