Blog

Mé postřeby nejen z poradenství, které poskytuji. Jména a reálie mohou být z důvodu anonymizace změněny. Komentáře u článků nejsou dostupné, Vaše názory a komentáře uvítám na svém e-mailu

Za smrt tří lidí je v ČR trest odnětí svobody "až" šest let (článek zde). Dva roky za smrt, když do toho půjdeme pěkně po hlavě a v kategorii kupecké počty. A při dobrém chování prý může být člověk venku už po polovině trestu, hmmmmm, a to se vyplatí!

Ohromně mě pobavil článek na idnes (v sekci premium, ale ono to fakt není potřeba číst) od pana MUDr., který říká, že jelikož ženy nechtějí hormonální antikoncepci (HA), tak ztratily zájem o sex.

Emoce!

01.06.2021

Občas jsem se potkala s názorem, že emoce do práce nepatří, že to prostě nejde! A basta.

Kyselé jablko

29.05.2021

Jedním z nástrojů mého sebepoznání se mi, mimo spousty dalších věcí*, staly výklady karet, na které jsem narazila na YouTube.

Vcelku dlouho jsem sváděla vnitřní boj s tím, že nechci školit. Nebaví mě to, vyčerpává a navíc mám pocit, že výsledek neodpovídá vynaložené energii.

Zevnitř ven

15.04.2021

Takový záhadný nadpis, možná si říkáte. A možná ne.

Ego a já

01.04.2021

Ego zdá se je důležitým tématem pro kdekoho. V tomto povídání sdílím své názory a dosavadní poznatky z mé cesty o tom, jak s egem pracovat, co to vlastně ego je a proč je dobré.

Svého času jsem byla dost aktivní na síti LinkedIn a věřila jsem tomu, že mi může přinést ty pravé klienty a dobré zakázky. A měla jsem pravdu.

Inspirace

13.03.2021

Zde sdílím tipy na různé knihy a další zdroje, které mi byly dobrou inspirací. Třeba poslouží i Vám.