Reference

Co říkají spokojení klienti?

M., CEO

„Na Petru jsem narazila náhodou, a z povídání o životě jsme se dostaly k mému aktuálně největšímu problému. Petra mi pomohla najít cestu a mně se povedlo změnit to, v čem jsem byla zachycená.

H., fundraiserka

"Petra mě ohromila schopností správně pojmenovat stav věcí. Do mé zakázky se neskutečně rychle vcítila a navrhla několik možných cest. Setkání s ní považuji pro sebe za zásadní a ráda vám ji doporučuji. "

K., marketing

„Požádala jsem Petru, aby mi pomohla se systémem mé práce, abych byla produktivnější a méně unavená. Petřin systematický přístup a rady mi pomohly. Petra dokáže problém najít ve velmi krátkém čase, pojmenovat jej a nabídnout několik řešení. Práce s ní je příležitost rozvíjet se a učit se."

Finance Lead

"Because of the time that you took with me, I feel as your coaching is already taking my career to new heights. Thank you for having gone out of your way to help me in such a short notice. Your useful and excellent advice will always remain with me. I appreciate everything you have taught me."

M., umělkyně

Petra mi pomohla odbourat můj strach z papírování a plánování. Díky její velmi praktickým radám a postřehům jsem si konečně udělala v myšlenkách o plánování a podnikání pořádek.

Petra je praktická, otevřená a lidská. Nekritizuje, nepoučuje a nepoužívá hantýrku. Má mnohooborový vhled na problém a hodně osobních zkušeností.

Petra se nad vaším případem zamyslí a potom vám nasvítí možné cesty a případná řešení. A najednou HEUREKA! I to sebetmavší místo, které se vám léta zdálo neřešitelné, má v novém kontextu smysl, a jeví se jen jako etapa na cestě k dlouhodobému cíli, a už ne "cesta utrpení".

Konzultace s Petrou byla pro mě velice přínosná. Mohu její službu popsat jako fyzioterapii pro duši.

Koho bolí záda, ten pochopí přirovnání, že taková konzultace je jak návštěva u zkušeného fyzioterapeuta, který ví, kde to zmáčknout a rozmasírovat, aby vaše svaly se uvolnily a páteř se s úlevou konečně narovnala.

D., BD & Sales

„Petra pro mě představuje přírodní úkaz.

Má mimořádně vyvinuté analytické schopnosti a zároveň hlubokou schopnost navnímat si myšlení a cítění druhých lidí. Vzniká z toho jedinečná kombinace.

Něco vám řekne a pouhé vyslovení té skutečnosti ve vás zarezonuje.

A pokud jste ochotni připustit, že na tom, co Petra říká, může něco být, najednou se začnou dít věci - zjistíte, že k danému tématu přistupujete jinak, reagujete jinak na lidi a oni se pak logicky začnou chovat jinak k vám. Díky, Petro!“

P.M., ilustrátorka

"Cítila jsem, že potřebuji změnu, nežila jsem spokojeně, a tak jsem odešla z práce a hledala nový směr.

Petru jsem potkala na cestě hledání své nové vize a díky ní mi začalo spousta mého chování a rozhodování dávat smysl a cítila jsem se více vědomě, a to mi pomohlo znovuobnovovat svoji sílu a vidět v sobě skryté poklady.

Pod jejím vedení jsem zjistila, že zklidnění, propojení se zemí, stabilita, je místo a energie, v kterém se cítím nejsilnější a dokáži pak dělat správná rozhodnutí.

Petra mě také seznámila s metodami, jak tohoto stavu dosáhnout i při běžném běhu života.

Znovu jsem se dokázala napojit na sebe.

Největší dar byl pro mě, když jsem pod jejím velmi empatickým vedením rozpoznávala i svoje stíny a postupně je začínala přijímat.

Pokud zde Vaše reference chybí, můžete ji se mnou sdílet e-mailem či přes Google formulář, jak se Vám líbí 😊

Všechny reference jsou anonymní. Často s klienty řeším jejich nejniternější obavy a bloky a je samozřejmé, že se s tím nechtějí svěřovat. Já bych také nechtěla.