Reference

Co říkají spokojení klienti?

M., CEO

„Na Petru jsem narazila náhodou, a z povídání o životě jsme se dostaly k mému aktuálně největšímu problému. Petra mi pomohla najít cestu z něj a mně se povedlo změnit to, v čem jsem byla zachycená. “

H., fundraiserka

"Petra mě ohromila schopností správně pojmenovat stav věcí. Do mé zakázky se neskutečně rychle vcítila a navrhla několik možných cest. Setkání s ní považuji pro sebe za zásadní a ráda vám ji doporučuji. "

M., umělkyně

Petra mi pomohla odbourat můj strach z papírování a plánování. Díky její velmi praktickým radám a postřehům jsem si konečně udělala v myšlenkách o plánování a podnikání pořádek.

Petra je praktická, otevřená a lidská. Nekritizuje, nepoučuje a nepoužívá hantýrku. Má mnohooborový vhled na problém a hodně osobních zkušeností.

Petra se nad vaším případem zamyslí a potom vám nasvítí možné cesty a případná řešení. A najednou HEUREKA! I to sebetmavší místo, které se vám léta zdálo neřešitelné, má v novém kontextu smysl, a jeví se jen jako etapa na cestě k dlouhodobému cíli, a už ne "cesta utrpení".

Konzultace s Petrou byla pro mě velice přínosná. Koho bolí záda, ten pochopí přirovnání, že taková konzultace je jak návštěva u zkušeného fyzioterapeuta, který ví, kde to zmáčknout a rozmasírovat, aby vaše svaly se uvolnily a páteř se s úlevou konečně narovnala.

K., marketing

„Požádala jsem Petru, aby mi pomohla se systémem mé práce, abych byla produktivnější a méně unavená. Petřin systematický přístup a rady mi pomohly. Petra dokáže problém najít ve velmi krátkém čase, pojmenovat jej a nabídnout několik řešení. Práce s ní je příležitost rozvíjet se a učit se."

Všechny reference jsou anonymní. Často s klienty řeším jejich nejniternější obavy a bloky a je samozřejmé, že se s tím nechtějí svěřovat. Já bych také nechtěla.

Pokud zde Vaše reference chybí, můžete ji se mnou sdílet e-mailem či přes Google formulář, jak se Vám líbí 😊