Služby

tady něco dopsat a proč to není zelené???

Služby

Jak to ve firmě šlape?

Všechno hraje do noty? Nebo orchestr neladí či mu chybí dirigent? Nebo... se děje něco, co nemá, a Vy netušíte co s tím?

Řešení existuje. Podíváme se spolu na strategii, komunikaci, procesy, efektivitu a spoustu dalšího, co Vám pomůže uchopit činnost Vaší firmy a znovu mít spokojené zaměstnance - i majitele či majitelku.

Jak se máte?

Jestli dobře, tak to je dobře!

Ale pokud třeba nechápete, co se kolem děje, kam směřujete, co potřebujete, čelíte opakovaným "výzvám" a máte pocit, že už to popáté nedáte, máte drobné starosti, život vás moc netěší a nevíte co s tím, tak jste tu správně.

Umím zjistit, co se děje a jak z toho ven. Pojďme na to.

Maják!!!

Klikněte a můžete začít psát. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Kurzy

se mi líbí ty ikonky!

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kdy vzájemná spolupráce nebude přínosná?

Každý jsme jiný, máme jiné potřeby, požadavky, touhy, sny... A proto jsou situace, kdy pro Vás jako řešitel Vašich starostí bude lepší někdo jiný. Kdy to je?

Když máte pocit, že víte, jak situaci řešit

Ale přesto si myslíte, že potřebujete od někoho potvrzení o Vašich domněnkách a směru. To Vám ale nemusím poskytnout. Pokud chcete jen potvrdit Váš dojem, pak pro Vás nemusím být ta pravá.

Když potřebujete někoho, kdo "to" za Vás udělá

Pokud potřebujete někoho, kým byste rádi zaplácli chybějící zdroje, udělali krátký projekt, a pak si jeli opět ve starém, nejsem člověk pro Vás. Stejně když chcete, abych za Vás něco vyřešila, zařídila, zajistila odstranění věcí a situací ze života. Tak to prostě nefunguje.

Když jsem pro Vás "poslední možnost a záchrana"

Je možné, že Vy ve nehledáte řešení, ale spíše rameno, na kterém si popláčete a žádnou změnu vlastně nechcete. Potom doporučuji, abyste se obrátili na někoho jiného, a na mě až potom, co zjistíte, že tahle metoda nikam nevedla a že jste ochotni pracovat na sobě.