Moje služby. Pro Vás

Ať jste firma, majitel, manažer, uchazeč o práci, nebo hledač smyslu života - vítejte!

Jaké situace společně vyřešíme?

KDYŽ NEZNÁTE PŘÍČINU

To je moje specialita, ráda přicházím věcem na kloub a pátrám po příčině. A nejen, že ji vypátrám, ale vím, že se s ní dá pracovat, uchopit ji, a také ji vyřešit. Hledám tedy příčinu problému, ne lakování zvenčí. Protože bez znalosti příčiny se nic nevyřeší.

KDYŽ SE PŘESTALO DAŘIT

A Vy nevíte proč. Ať už jde o procesy ve firmě, nesoulad v osobním životě, nečekané překážky v podnikání, ztráta vize a motivace - jak Vaše, tak firemní, prostě když to nejde. Jsem tu, aby se věci zase začaly dařit. Se mnou zjistíte, že cesta ven existuje.

KDYŽ NEVÍTE, PRO CO SE ROZHODNOUT

Například plánujete nové podnikání, změnu v životě, přesun v zaměstnání, nebo uvažujete o změně v osobním životě. Tam všude pro Vás budu nejen ozvučná deska, ale hlavně ten, kdo postaví Vaše nápady na pevnou zem a pomůže Vám dát nápadům směr a také to nejdůležitější - totiž začít.

KDYŽ BYSTE RÁDI, ALE...

Opakovaně se potýkáte s tzv. prokrastinací, do věcí se Vám "nechce", máte pocit, že Vám ve Vašem životě není dobře a pohodlně. Nebudu Vám radit, abyste utekli na pustý ostrov nebo se odstěhovali do Himalájí, ale společně přijdeme na kloub tomu, proč a co se děje a co s tím. Umožním Vám vidět Vaši situaci jiným pohledem.

KDYŽ NEMÁTE ČAS

Máte pocit, že nestíháte, máte těžkou hlavu z time-managementu, z priorit, nevíte, neumíte, nejradši byste se na to vykašlali. Vlastně vůbec nevíte, kde je ten Váš předchozí drive a směr. Zdá se Vám, že jste se ztratili, nemáte nadhled, je toho na Vás moc. 

KDYŽ POTŘEBUJETE POMOC

Někdy se octneme v situaci, kdy  se na nás život tak trochu sesype a může se nám zdát, že si s tím sami neporadíme. Když máte velké trápení a nemáte se komu svěřit a potřebujete si ulevit, jsem tu. Mé služby jsou diskrétní, anonymní a nebudu od Vás požadovat žádné osobní údaje a informace.


Zní to povědomě? Tak na nic nečekejte a ozvěte se


Co přesně Vás čeká?

To záleží na tom, s čím na schůzku přicházíte. Pokud například potřebujete rozpohybovat podnikání, můžeme se společně například podívat na to, jaké možnosti se dají v dané situaci nalézt a co Vám která varianta přinese.

Podobný postup můžeme použít, když se v životě rozhodujete mezi dvěma (nebo více) možnostmi.

Řešíte-li neuspokojivé vztahy například v rodině, potom bude užitečné podívat se na Vaše potřeby a očekávání v daném vztahu.

Pokud máte k průběhu konzultace jakékoliv otázky, prosím zavolejte mi, nebo napište e-mail. Jsem tu pro Vás. Kontakt naleznete zde.


Jak pracuji?

  • Spolupráce se mnou probíhá formou ideálně osobních konzultací. Před setkáním je potřeba mít dvě věci - chuť situaci změnit a odvahu do toho jít. To stačí. Zbytek se poddá.

Po dohodnutí termínu se sejdeme na určeném místě, případně si voláme (obvykle volám já Vám, ale záleží na domluvě). Pokud požadujete, můžeme uspořádat online setkání, avšak za mě to není preferovaná varianta.

  • Po prvních 10-15 minutách se domluvíme, jestli budeme v konzultaci pokračovat. Pokud si pokračovat nepřejete, v tuto chvíli schůzka končí a nic neplatíte. Současně pro Vás nepřipravuji žádný písemný výstup.

V případě, že schůzka pokračuje, pracujeme obvykle 1-2 hodiny. Čas se řídí Vašimi potřebami a naší vzájemnou domluvou. Částka za konzultaci se účtuje se po 15 minutách, minimálně 30 minut. Pokud si přejete písemný výstup, připravím jej pro Vás za cenu, kterou si dohodneme. Pořizování audio/video záznamu ze schůzky není až na výjimky možné.


Kdy pro Vás ta pravá asi nebudu, najdete na konci stránky o mně a mé práci.