Moje služby. Pro Vás

Ať jste firma, majitel, manažer, uchazeč o práci, nebo hledač smyslu života - vítejte! Těším se na Vás, a na naši spolupráci

Jaké situace společně vyřešíme?


KDYŽ NEZNÁTE PŘÍČINU

To je moje specialita, ráda přicházím věcem na kloub a pátrám po příčině. A nejen, že ji vypátrám, ale vím, že se s ní dá pracovat, uchopit ji, a také ji vyřešit. Hledám tedy příčinu problému, ne lakování zvenčí. Protože bez znalosti příčiny se nic nevyřeší.

KDYŽ SE PŘESTALO DAŘIT

A Vy nevíte proč. Ať už jde o procesy ve firmě, nesoulad v osobním životě, nečekané překážky v podnikání, ztráta vize a motivace - jak Vaše, tak firemní, prostě když to nejde. Jsem tu, aby se věci zase začaly dařit. Se mnou zjistíte, že cesta ven existuje.

KDYŽ NEVÍTE, PRO CO SE ROZHODNOUT

Například plánujete nové podnikání, změnu v životě, přesun v zaměstnání, nebo uvažujete o změně v osobním životě. Tam všude pro Vás budu nejen ozvučná deska, ale hlavně ten, kdo postaví Vaše nápady na pevnou zem a pomůže Vám dát nápadům směr a také to nejdůležitější - totiž začít.

KDYŽ BYSTE RÁDI, ALE...

Opakovaně se potýkáte s tzv. prokrastinací, do věcí se Vám "nechce", máte pocit, že Vám ve Vašem životě není dobře a pohodlně. Nebudu Vám radit, abyste utekli na pustý ostrov nebo se odstěhovali do Himalájí, ale společně přijdeme na kloub tomu, proč a co se děje a co s tím. Umožním Vám vidět Vaši situaci jiným pohledem.


KDYŽ POTŘEBUJETE POMOC

Když máte velké trápení a nemáte se komu svěřit a potřebujete si ulevit. Mé služby jsou diskrétní, anonymní a nebudu od Vás požadovat žádné osobní údaje. Někdy se prostě ocitneme v situacích, kdy se to na nás v životě sesype a my máme pocit, že si s tím neporadíme.

KDYŽ NEMÁTE ČAS

Máte pocit, že nestíháte, máte těžkou hlavu z time-managementu, z priorit, nevíte, neumíte, nejradši byste se na to vykašlali. Vlastně vůbec nevíte, kde je ten Váš předchozí drive a směr. Zdá se Vám, že jste se ztratili, nemáte nadhled, je toho na Vás moc. 

Kdy pro Vás ta pravá asi nebudu, najdete na konci stránky o mně a mé práci.

Jak vám to ve firmě šlape?

Všechno hraje do noty? Nebo orchestr neladí či mu chybí dirigent? Nebo... se děje něco, co nemá, a Vy netušíte co s tím?

Řešení existuje. Podíváme se spolu na strategii, komunikaci, procesy, efektivitu a spoustu dalšího, co Vám pomůže uchopit činnost Vaší firmy a znovu mít spokojené zaměstnance - i majitele či majitelku.

Jak se máte?

Jestli dobře, tak to je dobře!

Ale pokud třeba nechápete, co se kolem děje, kam směřujete, co potřebujete, čelíte opakovaným "výzvám" a máte pocit, že už to popáté nedáte, máte drobné starosti, život vás moc netěší a nevíte co s tím, tak jste tu správně.

Umím zjistit, co se děje a jak z toho ven. Pojďme na to.

Buďte hvězda!

Vaše CV, motivační dopis a prezentaci na pohovoru zvládnete dokonale, a díky tomu bude nalezení práce hračka.

Připraveni? Tak hurá na to!

Ozvěte se, abyste mohli zazářit.