Moje služby. Pro Vás

Ať jste firma, majitel, manažer, uchazeč o práci, nebo hledač smyslu života - vítejte!

Otevírám dveře k řešením. Jsem dveřník. Vy stojíte před zdí, za kterou se skrývá to, co chcete. Nevidíte cestu, nevidíte možnosti, ale máte problém. Obvykle velký a obvykle nepřekonatelný. 

Díky mně se dostanete k tomu, co potřebujete.


Co Vás čeká?

Osobní setkání. Nejsem člověk do onlajnu. Můžeme si také zavolat. Pokud by to nešlo jinak, potom WhatsApp je možnost.

Nadhled. Poskytnu Vám úhel pohledu a informace, které ze své perspektivy vidět nedokážeme (máme to tak všichni).

Pochopení. Prostě mám pochopení. Pro situace, za které se stydíte. Pro emoce a traumata. Pro závislosti. Pro chování, které může být označeno za společensky nepřijatelné. Je mi to jedno. Přicházíte s problémem a odcházíte s řešením. Tečka.

Možnosti a řešení. Pro ty jste si přišli. Pracuji s příčinou, vidím ji velmi rychle, ale práci na ní může zabrat více času.

Naslouchání, úctu a respekt. Přijímám Vaše prožívání, to co cítíte, to jací jste.

Práce. Ukážu Vám řešení, která máte k dispozici a cesty, jak se k nim dostat. 


Oblasti problémů

Firemní efektivita. Co šlo dříve, nyní nejde, máte problémy. Nedaří se Vám navázat kontakt a vztahy s lidmi, přestalo "to" fungovat.

Osobní motivace a sebehodnota. Ztrácíte se v tom, co máte dělat, máte pocit, že nic neděláte dobře a problémy se vrší. Ztratili jste drajv a motivaci, jste skleslí, nikdo Vám nerozumí a nevíte, co děláte špatně.

Traumata a závislosti.

Společenské problémy, do kterých se dostáváte kvůli konfliktům s ostatními, ale "nemůžete si pomoct". Pak Vás to mrzí, nejradši byste se neviděli, ale děláte to pořád dokola.


Objednávka služeb

Obvykle pracujeme 1-2 hodiny. Částka za konzultaci se účtuje se po 15 minutách, minimálně 30 minut. Pokud si přejete písemný výstup, připravím jej pro Vás za cenu, kterou si dohodneme. V případě, že si chcete pořídit ze schůzky záznam, požádejte mne o souhlas, pořizování záznamů není až na výjimky možné.