Moje služby. Pro Vás

Ať jste firma, majitel, manažer, uchazeč o práci, nebo hledač smyslu života - vítejte! Těším se na Vás, a na naši spolupráci

Kdy jsem pro Vás ta pravá?


Když prostě nevíte příčinu toho, co se děje. To je moje specialita, ráda přicházím věcem na kloub a pátrám po příčině. A nejen, že ji vypátrám, ale vím, že se s ní dá pracovat, uchopit ji, a také ji vyřešit. Hledám tedy příčinu problému, ne lakování zvenčí řešením. Protože bez znalosti příčiny se nic nevyřeší.

Když se přestalo dařit. A Vy nevíte proč. Ať už jde o procesy ve firmě, nesoulad v osobním životě, nečekané překážky v podnikání, ztráta vize a motivace - jak Vaše, tak firemní, prostě když to nejde. Jsem tu, aby se věci zase začaly dařit. Ať už Vám jde hlava kolem z jednání Vašeho společníka ve firmě, nebo z toho, co Vám zase život připravil, tak se mnou zjistíte, že cesta ven existuje.

Když potřebujete probrat svůj nápad a myšlenky s někým nezávislým. Například plánujete nové podnikání, změnu v životě, přesun v zaměstnání, nebo uvažujete o změně v osobním životě. Tam všude pro Vás budu nejen ozvučná deska, ale hlavně ten, kdo postaví Vaše nápady na pevnou zem a pomůže Vám dát nápadům směr a také to nejdůležitější - totiž začít.

Když se opakovaně potýkáte s tzv. prokrastinací, když se Vám do věcí "nechce", když máte pocit, že Vám ve Vašem životě není dobře a pohodlně. Nebudu Vám radit, abyste utekli na pustý ostrov nebo se odstěhovali do Himalájí, ale společně přijdeme na kloub tomu, proč a co se děje a co s tím. Umožním Vám vidět Vaši situaci jiným pohledem.


Když máte velké trápení a nemáte se komu svěřit a potřebujete si ulevit. Mé služby jsou diskrétní, anonymní a nebudu od Vás požadovat žádné osobní údaje. Někdy se prostě ocitneme v situacích, kdy se to na nás v životě sesype a my máme pocit, že si s tím neporadíme.

Když máte pocit, že nestíháte, máte těžkou hlavu z time-managementu, z priorit, nevíte, neumíte, nejradši byste se na to vykašlali. Vlastně vůbec nevíte, kde je ten Váš předchozí drive a směr? Máte pocit, že jste se prostě ztratili, nemáte nadhled, je toho na Vás moc. Jsem Váš maják, ukáži Vám cestu a směr. A na Vás je si vybrat, kudy.

Kdy pro Vás ta pravá asi nebudu, najdete na konci stránky o mně a mé práci.

Jak vám to ve firmě šlape?

Všechno hraje do noty? Nebo orchestr neladí či mu chybí dirigent? Nebo... se děje něco, co nechcete a netušíte, jak tomu předejít, a co vlastně dělat?

Řešení existuje. Podíváme se spolu na strategii, komunikaci, procesy, efektivitu a spoustu dalšího, co Vám pomůže uchopit činnost Vaší firmy a znovu mít spokojené zaměstnance i majitele či majitelku.

Jak se máte?

Jestli dobře, tak to je dobře!

Ale pokud třeba nechápete, co se kolem děje, kam směřujete, co potřebujete, čelíte opakovaným "výzvám" a máte pocit, že už to popáté nedáte, máte drobné starosti, život vás moc netěší a nevíte co s tím, tak jste tu správně.

Umím zjistit, co se děje a jak z toho ven. Pojďme na to.

Buďte hvězda!

Vaše CV, motivační dopis a prezentaci na pohovoru zvládnete dokonale, a díky tomu bude nalezení práce hračka.

Připraveni? Tak hurá na to!

Ozvěte se, abyste mohli zazářit.


Tady služby trochu v detailu, ještě se můžete podívat na stránku o mně

  • Společně nastavíme a vyřešíme, aby vše ve firmě fungovalo v souladu s Vašimi potřebami a očekáváními. Nastavíme procesy, priority, komunikaci... Jsem certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt (LSS GB), absolvovala jsem rovněž školení LSS Black Belt (BB). Mojí vášní je strategie a efektivita činností. Vidím vždy "za tři rohy" a jsem schopná firmám ukázat, co je brzdí na jejich cestě.
  • V osobním poradenství jsou mými klienti zejména ti, kteří jsou zaseknutí a potřebují si uvolnit hlavu a sebe pro další spokojený život. Opakují se Vám v životě stále stejné vzorce, narážíte na stejné situace? Opakovaně jste si prošli stejnou zkušeností (tedy stejně špatnou zkušeností), i když se zdálo, že si v novém místě zásadně polepšíte? Pak by Vám mohla konzultace u mne pomoci.
  • Moje srdeční záležitost je pomoc s přípravou životopisu a motivačního dopisu uchazečům o zaměstnání. Ať je Vám 24, 42, nebo 57, podíváme se na to, jak získat práci, kterou chcete. Jak to dělám? Mám schopnost vypátrat Vaše dary a talenty a vynést je na povrch. Současně chápu nuance inzerátů, které pro Vás na první pohled nejsou třeba úplně patrné a umím obojí propojit do úspěšného celku.

Pokud chcete více informací, jsou tu mé zásady spolupráce, kontakt na mě a samozřejmě ceník.